top of page

Vacature medewerker commerciële Verhuur bij Hendrick de Keyser
Medewerker commerciële Verhuur (bijzondere locaties) 32 uur p/week

Accuraat, communicatief, gastvrij

Voor ons Team Commerciële Verhuur zoeken wij een accurate, communicatieve en gastvrije Medewerker commerciële Verhuur, die ons team op het kantoor aan de Herengracht in Amsterdam komt versterken en net als wij de passie en het vakmanschap voor het behoud van monumenten wil delen met heel Nederland.

Over Hendrick de Keyser

Hendrick de Keyser’ is hét nationale goede doel voor het behoud en beheer van monumenten. De omvang van onze collectie met 430 woonhuizen gebouwd tussen 1495 en 1980, verspreid over Nederland is uniek. De bouwkunst, architectuur en interieurs zijn buitengewoon en veelal origineel. Eenmaal verworven panden blijven voor altijd in ons bezit. Hiermee spelen wij een belangrijke rol in het erfgoedbeheer van het verleden, heden en de toekomst. Momenteel werken we met ruim 80 mensen aan het behoud, beheer én de toegankelijkheid van de mooiste huizen van Nederland.


Team Commerciële Verhuur

Tien jaar geleden is de Vereniging gestart met het openstellen van onze mooiste huizen voor een breed publiek. Een deel van deze huizen wordt commercieel verhuurd voor bijzondere evenementen (Bijzondere Locaties) en een deel als vakantiehuis (Monument & Bed). Sinds 2018 zijn daar de Museumhuizen bijgekomen. Door het openstellen van deze huizen worden nieuwe doelgroepen bereikt en inkomsten gegenereerd, wat van levensbelang is voor het behoud van onze huizen.

Binnen de organisatie is het team Commerciële Verhuur verantwoordelijk voor de commerciële verhuur. Door het aanstaande vertrek van een collega is een vacature ontstaan. Wij zijn daarom op zoek naar een Medewerker commerciële verhuur, die onze bijzondere locaties vertegenwoordigt bij zowel zakelijke als particuliere opdrachtgevers die een evenement willen organiseren.

Onze verwachting

Hendrick de Keyser heeft vijftien Bijzondere Locaties door heel Nederland, die gehuurd kunnen worden voor evenementen zoals diners, bruiloften en andere bijeenkomsten. Jouw rol binnen Team Commerciële Verhuur is het onderhouden van het contact met de opdrachtgever, het actief op zoek gaan naar nieuwe opdrachtgevers, offertes en overeenkomsten maken, locatiebezoeken plannen en uitvoeren en contact onderhouden met cateraars en overige leveranciers. Daarnaast ben je regelmatig bij een evenement aanwezig.

Team Commerciële Verhuur is ook verantwoordelijk voor de Monument & Bed (vakantiehuizen)-reserveringen, de facilitaire zaken zoals schoonmaak, reparaties en sleutelbeheer. Omdat je deel uitmaakt van het team, spring je als het nodig is bij met het maken van een reservering of het beantwoorden van e-mail of telefoon.

Jij bent gastvrij, zelfstandig, communicatief en representatief.

Wat ga je doen?

 • Adviseren van zakelijke en particuliere opdrachtgevers die interesse hebben in het huren van een bijzondere locatie;

 • Je bent (mede-) verantwoordelijk voor het onderhouden en optimaliseren van het zakelijk netwerk;

 • Je gaat proactief op zoek naar nieuwe opdrachtgevers;

 • Zelfstandig inplannen van afspraken en bezichtigingen met opdrachtgevers;

 • Maken van offertes en overeenkomsten voor evenementen;

 • Contact onderhouden met cateraars en andere leveranciers ten behoeve van een evenement;

 • Bedenken en initiëren van (sales)acties en samenwerkingen met zowel bestaande als nieuwe partners;

 • Aanwezigheid en begeleiding van events op locatie;

 • Administratieve taken zoals het maken van planningen en het controleren van facturen;

 • Bijspringen bij overige werkzaamheden van onze afdeling.

Wat breng je mee?

 • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring op hbo of mbo+ niveau in de hospitality & eventbranche;

 • Kennis en ervaring met MS Officepakket;

 • Kennis en ervaring met het systeem Smart Event Manager is een pré;

 • Communicatief vaardig en commercieel inzicht

 • Gastvrij en inlevingsvermogen in verschillende doelgroepen;

 • Uitstekende planner en teamspeler;

 • Verbindend, resultaat gedreven en hands-on:

 • In bezit van Rijbewijs B.

Wat krijg je daarvoor terug?

 • Een afwisselende baan met veel zelfstandigheid, in een enthousiast team, waarin je meewerkt aan een uitdagende commerciële en inhoudelijke doelstelling;

 • Werken in een historische omgeving, bij een professioneel goed doel;

 • Prettige werksfeer en goede secundaire arbeidsvoorwaarden;

 • Een marktconform salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen € 2.800 en € 3.300 bruto op basis van 40 uur;

 • Een aanstelling voor 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd.

Solliciteren

Hendrick de Keyser is een inclusieve en diverse organisatie. We zijn nieuwsgierig naar jou en vinden het belangrijk dat ons team een afspiegeling vormt van de Nederlandse bevolking. Kun je niet wachten om te starten? Dan komen we graag met je in contact.

Solliciteren doe je door je motivatiebrief met actueel CV (beide als PDF) vóór 23 mei 2022 per e-mail te sturen naar vacatures@hendrickdekeyser.nl o.v.v. vacature medewerker Commerciële Verhuur. Vermeld in je brief ook hoeveel uur je wilt werken (minimaal 24 uur p/week).

De eerste gesprekken met geschikte kandidaten zullen plaatsvinden op woensdag 1 juni en vrijdag 3 juni 2022.

Voor inhoudelijke vragen over de functie kun je contact opnemen met Maaike Odolphi, teamleider Commerciële Verhuur, via 06-11352680.

Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

52 weergaven

Comments


bottom of page