top of page

Vacature: Medewerker Productie & Zakelijke Verhuur bij Podium MozaïekPodium Mozaïek is een intercultureel cultuurhuis voor bewoners uit de buurt, de stad, de regio en Nederland, en een memorabel podium voor (inter)nationale artiesten. In een prachtig gebouw in Amsterdam West, op de rand van Nieuw West, daar waar de stad het snelst verandert, presenteren wij podiumvoorstellingen (muziek, dans, theater, comedy, spoken word), festivals en projecten. We veroorzaken ontmoetingen tussen jong en oud, inwoners van West en daarbuiten, makers en bezoekers en stimuleren grootstedelijk aanbod door makers te ondersteunen en ons netwerk te benutten.

Het café-restaurant maakt integraal deel uit van onze programmering. In een vriendelijke en open sfeer ontvangen wij onze gasten. Er is een aantrekkelijk en verantwoord aanbod van producten, waarbij rekening wordt gehouden met het oogstseizoen en de theaterprogrammering.

Voor ons team publieksservice en zakelijke activiteiten zoeken wij per direct een

Medewerker Productie & Zakelijke Verhuur

met focus op administratieve taken

24 uur per week

De medewerker productie en zakelijke verhuur met focus op de administratieve taken maakt deel uit van ons team publieksservice. Dit team is verantwoordelijk voor de planning en uitvoering van onze activiteiten en de organisatorische en administratieve ondersteuning van de organisatie.

De taken


Je bent eerste aanspreekpunt voor de (financiële) administratie van de organisatie. Daarnaast realiseer je met je collega’s van team publieksservice en zakelijke activiteiten de productie van verschillende voorstellingen en bijeenkomsten. De taken zullen onder andere bestaan uit:

 • Eindnota’s en facturen opstellen voor de programmering, verhuur en de horeca

 • Offertes opstellen

 • Inboeken van facturen

 • Omzetregistratie en urenregistratie van het café-restaurant

 • Contractbeheer en urenregistratie voor het café-restaurant

 • Beheer kleine kas. In- en uitgaande post

 • Ondersteuning verhuur en productie

 • Contact onderhouden met klanten en bezoekers

Wij vragen

 • Minimaal een afgeronde mbo-opleiding (financiële/administratieve richting).

 • Minimaal twee jaar relevante werkervaring of gelijkwaardige administratieve en financiële werkervaring.

 • Kennis en ervaring van het Microsoft Office pakket (Excel, Word, Outlook).

 • Kennis en ervaring met het boekhoudprogramma Exact is een pre.

 • Communicatief vaardig.

 • Financieel inzicht.

 • Servicegericht en gastvrij.

Praktisch

De aanstelling is voor één jaar, met uitzicht op verlenging bij goed functioneren.Salaris conform cao Nederlandse Podia, schaal 5, minimaal € 2.033,40 maximaal € 2.846,66 bij een werkweek van 36 uur. Deze vacature is voor 24 uur per week.


Meer informatie op www.podiummozaiek.nl of via Zafer Yurdakul (020-58 00 387).

Jouw schriftelijke reactie kun je vóór 16 december 2019 richten aan: Podium Mozaïek, ter attentie van de heer Z. Yurdakul, Bos en Lommerweg 191, 1055 DT Amsterdam of per e-mail: zafer.yurdakul@podiummozaiek.nl.

101 weergaven

Comments


bottom of page